Esileht Huvitavat lugemist 10 PÕHJUST, MIKS TARBIDA KOTKAPESA KONDIPULJONGIT (Kotkapesä kondileeme hülp)!

10 PÕHJUST, MIKS TARBIDA KOTKAPESA KONDIPULJONGIT (Kotkapesä kondileeme hülp)!

1. Kohalik ja naturaalne toode. Tegemisel on kasutatud Eestimaist toorainet ja ei sisalda kunstlikke säilitusaineid.

2. UMA MEKK- kohaliku Vana-Võromaa toidu ja joogi kaubamärk. Kotkapesa kondipuljongile on omistatud UMA MEKK kaubamärk Kotkapesä kondileeme hülp! Umal söögil om mekki.
3. Aitab tervendada soolestikku ning soodustab tervislikku seedimist. Kondipuljongis leiduv želatiin tõmbab ligi ja hoiab vedelikke, sealhulgas seedemahlu, toetades seeläbi korralikku seedimist.
4. Pidurdab viirusnakkuseid. Uuringus on leitud, et kanapuljongil on infektsiooni leevendavad omadused.
5. Vähendab liigesevalu ja põletikku. Tänu kondroitiinsulfaadile, glükoosamiinile ja muudele keedetud kõhrest ekstraheeritud ühenditele.
6. Võitleb põletikuga. Aminohapetel nagu glütsiin, proliin ja arginiin on kõigil põletikuvastane toime.

7. Rahustav toime. Glütsiinil on rahustav toime, mis võib aidata paremini magada.
8. Aitab kaasa tugevatele ja tervetele luudele. Sisaldab suures koguses kaltsiumit, magneesiumit ja muid toitaineid, millel on oluline roll terve luukoe moodustumisel.
9. Aitab kaasa tervete juuste ja küünte kasvamisele. Seda tänu puljongis sisalduvale želatiinile.

10. Maitsev ja tervislik supp tuleb kvaliteetsest Kotkapesa kondipuljongist (Kotkapesä kondileeme hülp)!

Küsi Kotkapesa kondipuljongit juba täna!

Kui Sul on probleeme liigestega – siis on tähtis seda praegu toitumisega toetada! Tarbi regulaarselt Kotkapesa kondipuljongit! Kas teadsid, et Kotkapesa kondipuljongile on omistatud UMA MEKK kaubamärk Kotkapesä kondileeme hülp!

Kondipuljongist saab palju mineraalaineid, mida vajame luude tugevdamiseks. Seal sisalduvad glükosamiin ja kondroitiin, mis aitavad toetada liigeste tervist. Luuüdi kindlustab meid vitamiinidega A ja K2, paljude mineraalainete (tsink, raud, boor, mangaan, seleen jt) ning polüküllastumata rasvhapetega (nn oomega3). Sidekoeliste osiste keedisest saame valku kollageeni, mis annab meile olulised funktsioonid soolestiku limaskesta kaitsmisel ja sooleseina läbilaskvuse vähendamisel. Kollageen muutub seedekulglas vett sidudes želatiiniks, aidates sel viisil soole limaskesta kaitsta ning toidul paremini soolt läbida.

Küsi Kotkapesa kondipuljongit või osta meie poest siit 🙂

  • Taavi Tuvike | Kotkapesa talu peremees
  • +372 520 8041
  • info@kotkapesa.ee
Kui Sul on probleeme liigestega - siis on tähtis seda praegu toitumisega toetada! Tarbi regulaarselt Kotkapesa kondipuljongit! Kas teadsid, et Kotkapesa kondipuljongile on omistatud UMA MEKK kaubamärk Kotkapesä kondileeme hülp!